(58) 746 39 46

Zawsze służymy pomocą

ZAUFALI NAM

Partnerzy i Klienci


Kancelaria prawna Gdańsk . Kancelaria prawna Gdańsk


Partnerzy i Klienci . Partnerzy i Klienci
odszkodowania . stłuczka . kolizja . wypadek samochodowy . kierowca . pasażer . OC . AC . assistance . auto . samochód . rower . skuter . motor . komunikacja . odszkodowanie . polisa

W ciągu Naszej działalności poznaliśmy wiele firm, którym mogliśmy pomóc. Po dziś dzień utrzymujemy wzajemne, pozytywne relacje. Wzajemnie się polecamy. Chcąc poszerzyć krąg zadowolonych klientów, przedstawiamy Państwu możliwość kontaktu poprzez linki do poszczególnych działalności, sprawdzonych uprzednio poprzez Kancelarię Prawno-Finansową PARTNERZY.
Kancelaria prawna Gdańsk . Kancelaria prawna Gdańsk

 
Polecamy logo_drewnotar
www.drewnotar.pl 
Firma DREWNOTAR oferuje bogaty asortyment iglastych materiałów suchych i mokrych dla potrzeb rynku budowlanego i meblowego. Powierzając im wykonanie zamówienia można być pewnym jego wykonania na najwyższym poziomie i w odpowiednim terminie. Pracownicy dbają o zadowolenie klienta, dostarczają drewno o najwyższych parametrach w korzystnych cenach.

  Polecamy logo_cmyk
www.fpcmyk.pl
 
Drukarnia z roku na rok poprawia i unowocześnia swoją gamę maszyn chcąc zagwarantować najwyższy poziom drukowanych prac. Zespół tworzą ludzie kreatywni o wieloletnim doświadczeniu i wiedzy, którzy pomagają w tworzeniu i realizacji zadań postawionych przed nimi.

 Polecamy logo_dalmeble
www.dalmeble.pl
Doświadczone i kreatywne osoby, które uwielbiają realizować niestandardowe zamówienia i tworzyć meble dopasowane specjalnie do Waszych potrzeb, marzeń i celów. Stawiają na wysoki standard, jakość i cenę oferowanych produktów. Gwarantujemy przyjazną atmosferę i profesjonalną obsługę z wieloletnim doświadczeniem w branży. Meble tworzone są według projektów własnych, bądź klienta. W ofercie posiadają również meble standardowe: kanapy, systemy pokojowe, narożniki, stoły i wiele innych.

Polecamy logo_geraszek
www.geraszek.pl 
W przypadku chęci zakupu, sprzedaży, lub wynajęcia nieruchomości polecamy profesjonalne usługi dające bezpieczeństwo przeprowadzenia transakcji z kompleksową jej obsługą (sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości, pomoc w uzyskaniu korzystnego kredytu hipotecznego, oraz sprawnej i rzetelnej obsługi notarialnej). Dzięki indywidualnemu podejściu do klienta i pasji do nieruchomości zdecydowanie wyróżnia się spośród trójmiejskich agencji.

Polecamy logo_quality_apartments
www.qualityapartments.pl
Quality Apartments zajmuje się wynajmem oraz kompleksową obsługą apartamentów.
Apartamenty to idealny wybór na rodzinne wakacje, weekendowy wyjazd z przyjaciółmi czy wizytę w celach biznesowych. Posiadają różne typy apartamentów z jedną, dwiema lub trzema sypialniami. Wszystkie są komfortowo urządzone, z w pełni wyposażoną kuchnią, telewizorem z płaskim ekranem i dostępem do sieci WIFI. Dodatkowym atutem Apartamentów jest ich lokalizacja. Wszystkie znajdują się w niedalekiej odległości komunikacji miejskiej, dworca kolejowego i lotniska, z którego oferowany jest bezpłatny transfer gościom. Obsługa wyjątkowo elastyczna i komunikatywna, zawsze szuka rozwiązań najlepszych dla Twoich potrzeb. Proponują różne możliwości spędzenia wolnego czasu. Na Państwa życzenie są w stanie zorganizować wycieczkę po Trójmieście, zwiedzanie Starego Miasta z przewodnikiem, zabiorą na zakupy do najciekawszych centrów handlowych i zapewnią atrakcje dla dzieci.

Kancelaria Prawna i Finansowa PARTNERZY Gdańsk - Kancelaria prawna Gdańsk

Kancelaria Prawno-Finansowa PARTNERZY
http://qualityapartments.pl/
https://geraszek.pl/
http://sprawni.info/