(58) 746 39 46

Zawsze służymy pomocą

DOTACJE

Dotacje

Kancelaria prawna Gdańsk . Kancelaria prawna Gdańsk
Kancelaria współuczestniczy w realizacji polityki rozwoju w wielu przedsiębiorstwach poprzez skuteczne aplikowanie o bezzwrotne środki finansowe, m.in. dotacje z wielu możliwych funduszy, w tym funduszy unijnych. Proponujemy różnorodne usługi dopasowując zaistniałe możliwości do Państwa potrzeb. Dotacje unijne to nasza specjalizacja już od blisko 3 lat.

Oferujemy w szczególności kompleksową pomoc w pozyskiwaniu dotacji na realizację projektów inwestycyjnych, w tym przedsięwzięć innowacyjnych. W związku z kolejnym okresem programowania na lata 2014-2020, Polska otrzyma ze struktur Unii Europejskiej ok. 82,5 mld euro. Polskie przedsiębiorstwa będą mogły aplikować w wielu konkursach na poziomie zarówno regionalnym, jak i krajowym.

W zależności od wielu czynników, np. lokalizacji, wartości inwestycji, czy charakteru projektu, nasi specjaliści opracują propozycję współpracy, a następnie dobiorą odpowiedni Program i działanie oraz przygotują kompletną dokumentację w celu pozyskania środków na realizację przedsięwzięcia.

Proces ubiegania się o środki jest wieloetapowy. Obejmuje on m.in.:

  • bezpłatną analizę możliwości w zakresie pozyskania funduszy
  • podpisanie umowy o przygotowanie wniosku
  • przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej
  • wsparcie w zakresie procesowania wniosku
  • nadzór nad realizacją projektu oraz jego rozliczenie

Z naszej strony proponujemy pełny zakres usług, prowadzących do otrzymania rzeczywistych wpływów. W latach 2007-2013 przedsiębiorstwa otrzymały dziesiątki miliardów euro wsparcia. Otrzymane kwoty pozwoliły na dynamiczny rozwój polskiej gospodarki, wzrost zatrudnienia, opracowanie oraz komercjalizację wielu pomysłów i nowinek technicznych. Już niebawem kolejne możliwości ubiegania się o dotacje. Łączny, dość szczodrze wygospodarowany na te cele budżet stwarza dzisiaj tysiącom firm nową szansę na pozyskanie finansowania, którego brak stanowi główną barierę rozwoju.

Zapraszamy do współpracy.

osoba odpowiedzialna :

mgr Agata Lewandowska
e-mail. a.lewandowska@prawo-gdansk.pl
Tel. 517 498 410

Dotacje Kancelaria Prawna i Finansowa PARTNERZY Gdańsk

Kancelaria Prawno-Finansowa PARTNERZY