(58) 746 39 46

Zawsze służymy pomocą

ODSZKODOWANIE

ODSZKODOWANIE

Odszkodowanie

Naszą misją jest wspieranie osób poszkodowanych we wszelkiego rodzaju wypadkach, byście docelowo uzyskali odszkodowanie, które w zupełności się Wam należy.

Zajmujemy się zarówno sprawami aktualnymi (w sytuacji gdy szkoda nie została jeszcze zgłoszona), bieżącymi (kiedy postępowanie likwidacyjne jest już w toku), oraz zakończonymi już decyzją zakładu ubezpieczeń (wypłacone odszkodowanie jest zaniżone, bądź też nastąpiła całkowita odmowa wypłaty zadośćuczynienia). W razie zaistnienia jakichkolwiek wątpliwości dotyczących samego zdarzenia, rozmiarów szkody, wysokości odszkodowania, zasadności odmowy jego wypłacenia możecie Państwo zadzwonić do naszego konsultanta, lub wypełnić formularz zgłoszenia szkody.

Kancelaria prawna Gdańsk odszkodowania stłuczka kolizja wypadek samochodowy kierowca pasażer OC AC assistance auto samochód rower skuter motor komunikacja polisa
Kancelaria gdańsk
Kancelaria prawno finansowa

Specjalna oferta naszej Kancelarii dotyczy ofiar wypadków komunikacyjnych; bez wstępnych opłat i zaliczek egzekwujemy odszkodowania, renty i zadośćuczynienia od firm ubezpieczeniowych z tytułu OC sprawcy wypadku. Kompleksowo zajmujemy się sprawą, aż do momentu wypłaty odszkodowania, naszą zapłatą jest prowizja od wypłaconej kwoty, wcześniej nie pobieramy żadnych opłat.

Korzystając z usług Kancelarii zyskujecie Państwo:

  • kompleksową ocenę prawną zdarzenia,
  • wycenę szkody majątkowej przez rzeczoznawców,
  • reprezentację przed sądem.

Zajmujemy się szkodami osobowymi, komunikacyjnymi i majątkowymi. W przypadku uszkodzenia ciała lub rozstroju zdrowia korzystamy z ekspertyz doświadczonych lekarzy, a w sprawach dotyczących zniszczonego mienia współpracujemy z doświadczonymi biegłymi sądowymi i rzeczoznawcami.

Osoba odpowiedzialna :

Adam Kucharski
e-mail. a.kucharski@prawo-gdansk.pl
tel.    503 041 635

 Odszkodowanie Kancelaria Prawno-Finansowa PARTNERZY Gdańsk

Kancelaria Prawno-Finansowa PARTNERZY

 

Kancelaria Prawna Gdańsk

pomoc prawna Gdańsk

Kancelaria Prawna Gdańsk
Windykacja gdańsk
kancelaria prawna
rejestracja pojazdów gdańsk
nieruchomości Gdańsk
Quality Apartments
nieruchomości Geraszek
http://qualityapartments.pl/
https://geraszek.pl/
http://sprawni.info/
Kancelaria Prawna Gdańsk

pomoc prawna Gdańsk

Kancelaria Prawna Gdańsk
Windykacja gdańsk
kancelaria prawna
rejestracja pojazdów gdańsk
nieruchomości Gdańsk
Quality Apartments
nieruchomości Geraszek