O nas

Kancelaria Prawno-Finansowa Partnerzy

W naszej kancelarii indywidualnie traktujemy wszelkie powierzone nam sprawy. Poszukujemy najbardziej optymalnych rozwiązań, satysfakcjonujących każdego Klienta.

Posiadana wiedza oraz zdobyte doświadczenie w połączeniu z pasją, kreatywnością, starannością i uczciwością umożliwiają nam świadczenie usług prawnych w konkurencyjnych cenach, na najwyższym merytorycznie poziomie.

Kancelaria Prawno-Finansowa Partnerzy od wielu lat stawia sobie za cel prowadzenie działalności wszechstronnej, rzetelnej pomocy prawnej w rozwiązywaniu problemów, z którymi spotykają się zarówno osoby fizyczne, jak i przedsiębiorcy.

Zaufało nam tysiące zadowolonych Klientów, a ich liczba stale rośnie!

Nasi prawnicy występują w roli pełnomocników procesowych przed Sądem Najwyższym, sądami powszechnymi wszystkich instancji, sądami administracyjnymi, organami administracyjnymi, organami ścigania oraz organami egzekucyjnymi.

W ramach prowadzonej działalności zajmujemy się szeroko pojętą obsługą prawną, zwłaszcza sporządzaniem pism procesowych, opinii prawnych oraz projektów umów.

Kancelaria prawna ze szczególną troską świadczy pomoc osobom niepełnosprawnym. W razie występowania konieczności konsultujemy ich problemy prawne również w miejscu ich zamieszkania. W przypadku postępowań sądowych pomagamy w dotarciu na posiedzenia sądowe, jak i w drodze powrotnej do domu.